https://gist.github.com/anonymous/9bd6745e7f08feae3123a1ca020e0e83

Uskutočnené - Šport do Košíc

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Kliknutím na obrázok/text akcie sa zobrazia podrobnosti a fotogaléria

Lyžiarsky výcvik SŠMŠ
Košice 4-8.3.2019

V období 4-8.3.2019 sme finančne podporili lyžiarsky výcvik pre Súkromnú materskú školu, Alejová 2 Košice Juh


Memorial Rasťa Šipoša – Krst hádzanárskej haly
Košice 07.11.2018

Košická hádzanárska hala je dňom 7.11.2018 oficiálne pomenovaná ako Hádzanárska hala Slavomíra Šipoša. Prezident Košice Crows - Handball Team p. Filip Fabišik, pri úvodných ceremóniách oficiálne vymenoval pána Milana Ondáša za čestného prezidenta a predsedu o.z. Vráťme deťom šport do Košíc pána Igora Sidora za krstného otca tohto projektu. Naše občianske združenie  podporilo projekt rekonštrukcie Hádzanárskej haly.Na hráčskej ploche stretli legendy hádzanej s tými budúcimi. Diváci si tak mohli užiť atraktívny zápas, ktorý bol o niečo významnejší ako tie ostatné, a to výnimočným stretnutím tímov, novým menom haly aj jej rekonštrukciou. Prvý zápas v Hádzanárskej hale Slavomíra Šipoša skončil viťazstvom TJ VSŽ nad KOŠICE CROWS 22:21!‍


DEŇ RODINY 2018
Košice - Barca 20.10.2018

V peknú jesennú sobotu 20.10.2018 sa v Barci konala akcia "Deň rodiny v Barčianskom parku". Veľké poďakovanie patrí všetkým zúčastneným a určite aj účinkujúcim UsmievAnka, Duo Monika, Detský folklórny súbor Hanička, Braňo Mojsej a skupina Protection, sestrám Vernarským a ich dedkovi (Lucia Vernarská). Vrámci programu predstavili svoju CROWS AKADEMY aj hádzanári z Košice Crows - Handball Team. Aj napriek chladnému počasiu si rodičia s rodinami užili rôzne zaujímavé atrakcie ako maľovanie na tvár, kolotoč pre najmenších, skákací hrad, nafukovacie ihrisko,lukostreľba atď.
Naše občianske združenie Vráťme deťom šport do Košíc spolu z občianskym združením Enviro – športová detská zóna sa ochotne akcie ujali a zastrešili ju finančne, materiálne, organizačne a aj technic


FUTBALOVÝ ZÁPAS INTERNACIONÁLOV
Tisovec 13.10.2018

Futbaloví Internacionáli VSS Košice sa zúčastnili priateľského stretnutia v Tisovci a odohrali absolútne zaujímavý zápas aj pre oko diváka s miestnym FK Tisovec. Po napínavom boji nakoniec vyhralo mužstvo FK Internacionáli VSS Košice  5 : 4. Občianske združenie „Vráťme deťom šport do Košíc“ poskytlo hráčom z Košíc dopravu.
F. Králka, prezident FK Internacionáli VSS


11. ročník behu Plachého Míľa 2018
(12.10.2018 atletický štadión TU Košice, Watsonova ulica)

"Míľa" - na počesť výborného atléta, olympionika a reprezentanta Jožka Plachého ubehla v Košiciach ďalšiu etapu. Toto mládežnícke atletické podujatie zamerané na výber nových talentov napísalo už jedenástu kapitolu a vo všetkých vekových kategóriách sa na dráhe predstavilo vyše 350 detí. Je už tradíciou, že naše OZ Šport do Košíc podporuje túto udalosť pravidelne a tento rok sme sa postarali o materiálno-tecnickú podporu. Okrem toho sa tejto udalosti zúčastnili aj naši členovia z radov OZ a jeho predseda Igor Sidor sa okrem otváracieho ceremoniálu, spoločne s Jožkom Plachým, zúčastnil aj vyhodnocovania.


MEDZINÁRODNÝ MARATÓN MIERU 2018
Košice 07.10.2018

V Košiciach sa konal 95. ročník Medzinárodného maratónu mieru.  Najstarší maratón v Európe prilákal do Košíc takmer 14 000 bežcov. Vyhrať ale mohol iba jeden. Centrum Košíc už po 95 krát zaplnili bežci, ktorí si prišli otestovať svoje schopnosti na najstaršom maratóne v Európe.
Kenský bežec Raymond Kipchumba Choge sa stal víťazom 95. ročníka Medzinárodného maratónu mieru. Do cieľa prišiel pred Etiópčanom Aychewom Bantie Dessiem, ktorému ušiel na poslednom kilometri. Predseda Mgr. Igor Sidor PhD. MBA, spolu so zopár športovými nadšencami z nášho občianskeho združenia zabehli tento maratón na tričkách s našim logom a tým aspoň malou troškou priblížili ľuďom o čom nám v „Vráťme deťom šport do Košíc“ ide ☺. ŠPORTUJME stále a v každom veku!

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky