https://gist.github.com/anonymous/9bd6745e7f08feae3123a1ca020e0e83

Uskutočnené - Šport do Košíc

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Kliknutím na obrázok/text akcie sa zobrazia podrobnosti a fotogaléria


Mikulášky futbalový turnaj
1.12.2017, Košice

V poradí už 14. Ročník Mikulášskeho futbalového turnaja sa uskutočnil prvý decembrový deň, futbalom sa prišli zabaviť hráči futbalu v siedmich družstiev  všetkých vekových kategórii . Občianske združenie Vráťme deťom šport do Košíc  prispelo materiálno technickou podporou, zabezpečilo pitný režim, športové ocenenia, cenu pre prvé, až tretie miesto.


Mikulášska ZUMBA Párty
28.11.2017, Košice

Kultúrno - spoločenské centrum Jedlíkova sa 28.11.2017 rozoznelo latino rytmami počas  Mikulášskej ZUMBA  Párty pod vedením Tatiany Vargovčákovej, ktorá si na pomoc prizvala veľmi obľúbeného fitness ZUMBA trénera pochádzajúceho z Belgicka Oumara Chevara Camaru. O.z. Vráťme deťom šport do Košíc dodalo pre všetkých účastníkov pitný režim.


Košice Crows – hádzanársky klub

Hádzaná v Košiciach žije ! Sme radi, že po troch rokoch ožíva v Košiciach nový hádzanársky klub Košice Crows k čomu prispelo aj naše združenie Šport do Košíc s finančnou a materiálno - technickou podporou. Hádzaná tak možno opäť opráši svoju zašlú slávu.


DEŇ ZDRAVIA
27.10.2017, Stredná odborná škola, Ostrovského 1, Košice

Na Strednej odbornej škole, Ostrovského 1, Košice bol posledný októbrový piatok venovaný zdraviu.  To ocenili najmä študenti, ktorí si medzi sebou zmerali sily nielen v športových súťažiach, ale aj v príprave zdravých pokrmov. Celá udalosť sa nezaobišla bez podpory občianskeho združenia Šport do Košíc, za ktoré prišli odovzdať ceny víťazom naši členovia Igor Sidor a Vladimír Karnay. Asistoval im aj bývalý úspešný hokejista Peter Bartoš a športový tréner Michal Lakatoš. OZ Šport do Košíc venovalo škole okrem cien aj futbalové lopty, čím sa skvalitní športový proces tejto strednej školy.


EAST PRO FIGHT 10
27.10.2017, Košice

Jubilejný 10. ročník moderného gladiátorstva ovládol VÝCHOD Slovenska aj tento raz. Galavečer plný napätia ukázal špičku bojovníkov, ktorí si zmerali silu v štýloch MMA a profesionálneho BOXu. Vôbec prvýkrát v histórii tohto podujatia sa súboje uskutočnili v oktagonovej klietke a premiérou bol aj ženský súboj. Občianske združenie Vráťme deťom šport do Košíc podporilo túto akciu technickým zabezpečením a sme potešení, že sa nášmu garantovi Jurajovi Winkelmesovi podarilo akciu posunúť vyššie - po novom ako Fusion. Tešíme sa na ďalší ročník.


Slovenský pohár v gymnastike
21.10.2017, Košice

V sobotu 21.10.2017 sa konalo v spolupráci s našim o.z. Vráťme deťom šport do Košíc 3.kolo Slovenského pohára JIPAST "C" sever a východ v gymnastike. Naše o.z. zabezpečilo materiálno technickú podporu.


Plachého Míľa
26. septembra 2017, atletický štadión TU Košice

"Míľa" na počesť výborného atléta, olympionika a reprezentanta Jožka Plachého ubehla v Košiciach ďalšiu etapu. Toto mládežnícke atletické podujatie zamerané na výber nových talentov napísalo už jubilejnú desiatu kapitolu a vo všetkých vekových kategóriách sa na dráhe predstavilo vyše 350 detí. Je už tradíciou, že naše OZ Šport do Košíc podporuje túto udalosť pravidelne a tento rok sme sa postarali o finančnú a metriálno-tecnickú podporu. Okrem toho sa tejto udalosti zúčastnili aj naši členovia z radov OZ a jeho predseda Igor Sidor sa okrem otváracieho ceremoniálu, spoločne s Jožkom Plachým, zúčastnil aj vyhodnocovania.


Európsky pohár Strongwoman 2017
23. septembra 2017, Átrium OC Optima

Najsilnejšie ženy v rámci tohtoročnej Euroligy zavítali poslednú sobotu do Košíc, kde sa popasovali vo viacerých disciplínach.Z víťazstva v nich sa napokon radovala Slovenka Janka Vašková, ktorá si s prehľadom ustrážila prvé miesto. Prekvapením bolo piate miesto domácej Košičanky Moniky Makšayovej, ktorá sa prihlásila na súťaž v deň preteku a patrila medzi najstaršiu pretekárku celého kola. OZ Šport do Košíc zabezpečilo medaily a diplomy pre súťažiacich, okrem toho aj ich pitný režim, pričom moderátorom súťaže bol člen OZ Peter Strachan. Predskokanom hlavnej disciplíny boli súťaže detí, ktoré sú malou kópiou siláckych pretekov. Deti získali vecné ceny a skvelé zážitky. Celé podujatie bolo obohatené o vystúpenia detičiek zo Súkromnej športovej materskej školy.


Národná cyklistická súťaž 2017
15. septembra 2017, Košice

Ďalšou z akcií, ktorú OZ Šport do Košíc podporuje je Národná cyklistická súťaž v Košiciach. Už tradične sa jej v areáli ZŠ Lechkého zúčastnili pretekári všetkých vekových kategórií - od 3 rokov, až po dospelých. OZ Šport do Košíc sa postaralo o materiálno-technické vybavenie, ako aj o pitný režim pre každého športovca.My Vám prinášame fotonávrat k tejto úspešnej udalosti a tešíme sa už o rok.

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky