https://gist.github.com/anonymous/9bd6745e7f08feae3123a1ca020e0e83

Uskutočnené11 - Šport do Košíc

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Kliknutím na obrázok/text akcie sa zobrazia podrobnosti a fotogaléria


VALENTÍNSKA FITNESS SHOW DETÍ OPTIMA 2015
14.02.2015, Košice

14. februára sa v OC Atrium Optima uskutočnila Valentínska fitness show detí, ktorú usporiadaval Športový klub OLYMPIA pri Športovom gymnáziu v Košiciach a Janka Kordiaková. Riaditeľkou súťaže bola práve riaditeľka Športového gymnázia, p. Tatiana Švecová. Nechýbali tanečné vystúpenia, módna prehliadka, a ukážky rôznych športov. Súťažou sprevádzal Peter Strachan, člen občianskeho združenia Šport do Košíc, ktoré na akcii zabezpečilo aj pitný režim. Pozrite si malú fotogalériu :)


SLÁVNOSTNÉ OSADENIE ZÁKLADNÉHO KAMEŇA NOVEJ MULTIFUNKČNEJ HALY KVP ARÉNA
19.02.2015, Košice

KVP ARÉNA bude slúžiť ako multifunkčná hala pre ľadový hokej, hokejbal a inline hokej. Súčasťou projektu sú aj vonkajšie multifunkčné ihrisko pre hádzanú a basketbal s odpruženým povrchom a tiež hokejbalové ihrisko. Súčasťou haly bude trojpodlažné zázemie so šatňami, bistrom, fitness centrom a základným priestorom pre divákov.
Partnerom projektu je aj občianske združenie Šport do Košíc, ktoré prisľúbilo pomoc pri výstavbe vonkajšieho areálu.


52. ROČNÍK ZIMNÉHO ZRAZU TURISTOV KOŠÍC A OKOLIA
31.01.2015, Košice

Alpinka privítala 31. januára turistov snehovou nádielkou, romanticky ozdobenými lesmi, pripravenými pohostinnými priestormi a gulášom. Do strediska napokon šťastne dorazilo 130 radostných účastníkov.


KOŠICE, ROZHÝBTE SA
24.01.2015, Košice

Podujatie Košice, rozhýbte sa je zamerané pre širokú verejnosť a rôzne vekové kategórie, pre naštudovanie, prezeranie a praktizovanie procesu a techník rôznych cvičebných metód pomocou cvičebného náradia, alebo s vlastnou váhou pod dozorom profesionálnych trénerov s certifikátmi. K týmto procesom pridajú podporu v tejto oblasti aj odborné prednášky na vybrané témy, bar so zdravím občerstvením a exhibície profesionálnych športovcov na predvedenie a zdolávanie vyššej úrovne aktívneho pohybu. Hlavnou myšlienkou tohto podujatia je ponuka aktívneho oddychu, vyžitia mladých, ale aj starších ľudí a rovnako ponúknuť možnosť sebarealizácie nadaným športovým talentom.

Túto akciu podporilo občianske združenie Šport do Košíc pitných režimom a cvičebnými pomôckami :)


RACE FOR FUN
10.01.2015, Alejová ulica, Košice

2.kolo halového preteku RACE FOR FUN sa konalo v sobotu 10.01.2015 v hádzanárskej hale na Alejovej ulici. Preteku sa zúčastnilo 47 pretekárov z 3 krajín ( Maďarsko – ZKK Kazincbarcika, Rakúsko - ATSV Ternitz a Rollsportclub Eisenstadt a z domácich klubov : RKIC Košice, SC Košice, MK Rajec, CSRC Košice, Diesel Inline, IC Žilina a korčuliarsky krúžok na ZŠ Bukoveckej.
V prvej disciplíne na 6.resp. 4.kolá kategóriu ELITE vyhral pretekár Kristián Terebeši (RKIC), NÁDEJ Daniel Šimko (SC Košice), MASTERS Juraj Dohanič (SC Košice). Medzi dievčatami vyhrala ELITE Renáta Karabová (RKIC), NÁDEJ Sára Krjaková (SC Košice) a MASTERS Silvia Zeltner (Rollsportclub Eisenstadt).
V eliminačnom preteku v kat. elite zvíťazili Kristián Terebeši a Renáta Karabová (RKIC), v kat. nádej Daniel Šimko a Sára Krjaková (SC Košice) a v kat. masters Juraj Dohanič (SC Košice) a Silvia Zeltner (Rollsportclub Eisenstadt).


CASSOVIA PUnTOVAČKA KVP
14.12.2014

Nenáročné turistické putovanie okolím Košíc pre rodiny, začiatočníkov, mierne pokročilých a všetkých milovníkov prírody, pokračovalo v decembri druhou etapou.
Občianske združenie Šport do Košíc zabezpečilo na turistiku pitný režim.


Memoriál Mikuláša Athanasova a Attilu Borisa
06.12.2014

Pripomeňme si sviatok sv. Mikuláša malou fotogalériou z Memoriálu Mikuláša Athanasova a Attilu Borisa. Memoriál sa uskutočňuje v zápasení vo voľnom štýle v kategórii prípravka a mladší žiaci a pravidelne sa ho zúčastňujú družstvá zo Slovenska, Česka, Poľska a Maďarska. Občianske združenie Šport do Košíc zabezpečilo na akcii pitný režim a ocenenia.


MIKULÁŠSKY FUTBALOVÝ TURNAJ
05.12.2014, Telocvičňa Boženy Nemcovej, Košice

Už 11. ročník Mikulášskeho futbalového turnaja sa konal v piatok, 5. decembra v telocvični Boženy Nemcovej. Išlo o futbalový turnaj neregistrovaných futbalistov, resp. bývalých aktívnych futbalistov a fanúšikov futbalu v Košiciach, ktorého sa zúčastnilo asi 90 športovcov. Výsledné poradie je nasledovné:

1. miesto - Tím Opatovská
2. miesto - Tím Popletico
3. miesto - Tím REBEL´ant

Občianske združenie Šport do Košíc zabezpečilo na turnaji pitný režim a poskytlo ceny pre víťazné družstvá.

Z turnaja Vám prinášame fotogalériu.


MEMORIÁL JOZEFA DESIATNIKA
22.11.2014, ZŠ Bruselská, Košice

V sobotu 22. novembra 2014 sa pod záštitou Košického samosprávneho kraja, FK Internacionáli VSS Košice a KAC Jednota Košice uskutočnil už v poradí 4. ročník mládežníckeho turnaja mladších žiakov Memoriál "Jozefa Desiatnika". Jozef Desiatnik bol úspešný košický prvoligový futbalista i reprezentant, populárny pod prezývkou Kocka.

V turnaji si zmerali sily mládežnícke mužstvá KAC Jednota Košice U12, KAC Jednota Košice U13, FC Lokomotíva Košice U12, FC Lokomotíva Košice U13, FA Benecol Košice, FK Čaňa

Prvé tri miesta obsadili nasledujúce tímy:
1. miesto :  FA Benecol Košice
2. miesto :  FK Čaňa
3. miesto :  KAC Jednota Košice  U-13

Naše občianske združenie zabezpečilo na akcii pitný režim a poskytlo rozlišovačky a ceny.

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky