https://gist.github.com/anonymous/9bd6745e7f08feae3123a1ca020e0e83

Uskutočnené12 - Šport do Košíc

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Kliknutím na obrázok/text akcie sa zobrazia podrobnosti a fotogaléria


OUTBREAK - To Sme My
Košice


ZUMBA PARTY KOŠICE
23.05.2015, Košice

Fotogaléria z akcie ZUMBA KOŠICE 23.05.2015, ktorú naše občianske združenie podporilo pitným režimom.


Majstrovstvá Slovenskej republiky v stolnom tenise jednotlivcov kategórie staršieho žiactva
16. - 17. 05. 2015, Košice

Konečne aj  v Košiciach sa podarilo  zorganizovať  M SR jednotlivcov v kategórií staršieho žiactva. Sme veľmi radi, že náš primátor MUDr. Richard Raši, PhD., MPH prevzal záštitu nad touto akciou a otvoril samotné majstrovstvá.
Majstrovstiev Slovenska sa zucasnilo 32 chlapcov a 24 dievčat, ktorí medzi sebou súťažili , kategóriach chlaci, dievčatá a zmiešané dvojice. O.Z šport do Košíc podporilo túto akciu pitnym režimov a tešíme sa každej športovej aktivite mladých ľudí. Držíme Vám palce.
Viac fotiek - www.stklokomotiva.sk


PREMIETANIE HOKEJOVÝCH ZÁPASOV NA AMFIKU
máj 2015, Amfiteáter, Košice

Ani počas predchádzajúcich MS v hokeji nechýbalo premietanie niektorých prenosov na amfiku. Občianske združenie pripravovalo počas prestávok zábavné súťaže pre divákov. Nechýbali ani športové osobnosti, ako napríklad Juraj Faith či Ladislav Nagy. Pripomeňme si majtrovstvá sveta fotogalériou.
Foto: Eugen Bernáth


VIII. ZÁVEREČNÉ KOLO TURNAJA NÁDEJÍ
10.05.2015

10. mája 2015 sa konalo záverečné VIII. kolo Turnaja nádejí. Do vzájomných zápolení sa počas celého roka zapojilo 6 družstiev z Košíc a blízkeho okolia. Išlo o pilotný projekt otvorenej mestskej ligy, ktorý vznikol spoluprácou štyroch košických klubov. Cieľom celého projektu bolo prilákať a ukázať rodičom a hlavne deťom, že sa basketbal oplatí robiť. Ukázať nielen jeho krásu, ale aj výchovný charakter, keďže je všeobecne známe, že šport, a hlavne kolektívny šport je najlepšou formou výchovy mládeže. Občianske združenie Šport do Košíc bolo podporovateľom celého projektu :)


SLOVENSKÝ POHÁR "C" JIPAST
21.03.2015, Popradská 84, Košice

1. ročník Slovenského pohára JIPAST sa uskutočnil 21. marca v gymnastickej hale na Popradskej ulici. Gymnastické umenie predviedli rôzne vekové kategórie, od predškoláčok až po juniorky a ženy. Občianske združenie Šport do Košíc podporilo akciu vecnými cenami a pitným režimom.


MINIBASKETBALOVÁ LIGA ZÁKLADNÝCH ŠKÔL
12.03.2015, ZŠ Krosnianska, Košice

Druhá časť prvého kola minibasketbalovej ligy sa konala na ZŠ Krosnianskej 4 za účasti ZŠ Krosnianskej (dievčatá), ZŠ Čaňa II (chlapci), ZŠ Užhorodská (dievčatá), ZŠ Drábova (dievčatá) a ZŠ Staničná (dievčatá). Deti s radosťou vymenili dopoludňajšie sedenie v školských laviciach za telocvičňu, hru a športové zápolenie.


ZUMBA MASTER CLASS
21.02.2015, Medická ulica, Košice

Zumba Master Class je akcia pre celé východné Slovensko za účasti zakladateľky tohto cvičenia na Slovensku - Daniely Česnekovej. Hodiny skvelého tanca a zábavy pre nadšencov športu. Túto vydarenú akciu podporilo aj združenie Šport do Košíc - tričkami do tomboly a finančnou podporou :)


IV. KOLO TURNAJA NÁDEJÍ
15.02.2015, SOŠ ŽELEZNIČNÁ, Košice

Nedeľné dopoludnie patrila Športová aréna na SOŠ Železničnej opäť basketbalu. Tentoraz sa v jej útrobách odohrával basketbal našich najmladších nádejí. Domáci klub BK SOŠŽ Cassovia Košice zorganizoval v poradí štvrté kolo Turnaja nádejí. Ide o samostatný projekt štyroch klubov s cieľom dať priestor deťom spoznať krásy tohto kolektívneho športu. Aj toto kolo sa konalo za účasti prípraviek z ŠBK Galaxy Čaňa, ŠŠK UNION PRESS Košice, TYDAM UPJŠ Košice a domáceho usporiadateľa BK SOŠŽ Cassovia Košice. V tomto kole vzorne reprezentovali chlapci a dievčatá zo ZŠ Čaňa, ZŠ Šaca, ZŠ Drábova, ZŠ Jenisejská a ZŠ Starozagorská.

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky