https://gist.github.com/anonymous/9bd6745e7f08feae3123a1ca020e0e83

Uskutočnené13 - Šport do Košíc

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Kliknutím na obrázok/text akcie sa zobrazia podrobnosti a fotogaléria


Odovzdanie Plakety primátora mesta Košice
11. 05. 2015Košice

Zástupca nášho občianskeho združenia Vráťme deťom Šport do Košíc, Peter Klíma, prebral z rúk pána primátora Richarda Rašiho Plaketu primátora mesta Košice. ĎAKUJEME a je to pre nás záväzok do budúcnosti!


Otvorenie 3. ročníka Juventus International Camp Slovakia + odovzdávanie šeku
05. 07. 2015, Družicová ul., Košice

V nedeľu prebiehalo na dokonale upravených trávnikoch na Družicovej ulici na sídlisku Nad Jazerom slávnostné otvorenie 3. ročníka Juventus International Camp Slovakia. Pri tejto príležitosti sme odovzdali Marcelovi Fiľakovskému, výhercovi našej súťaže, šek na preplatenie celého campu, ktorý získal vďaka občianskemu združeniu Šport do Košíc. Držíme palce nielen Marcelovi, ale aj ostatných chlapcom :-)


Memoriál Štefana Jačianského
27. 06. 2015, Košice

Posledná júnová sobota sa niesla v duchu futbalového zápolenia chalanov z MFK Rožňavy, MFK Košice, maďarského Encsu, MFK Michaloviec a Fk Galaktiku, ktorí si prišli zmerať svoje sily už na 13. ročník Memoriálu Štefana Jačianskeho. Chlapci z Galaktiku r. 2006 opäť raz nesklamali a vybojovali krásne 1. miesto. Najlepším strelcom turnaja sa stal Adamko Lauff.

umiestnenie:
1. FK Galaktik
2. MFK Košice
3. MFK Michalovce
4. MFK Rožňava
5. VS Encs


HRONCOLAND 2015
26. 06. 2015, Hroncová ul., Košice

Základná škola, Hroncova 23 v Košiciach sa už po štvrtýkrát premenila na krajinu plnú športu a zábavy. Stalo sa tak 26. júna 2015, keď sa uskutočnil už 4. ročník obľúbeného festivalu detí a rodín HRONCOLAND ...festival športu a zábavy. Podujatie podporilo aj občianske združenie Šport do Košíc, ktoré zabezpečilo pitný režim a venovalo ceny do súťaže.


Majstrovstvá Slovenska v malom futbale
20. - 21. 06. 2015, Košice

Dva dni patrili trávnaté ihriská FK Galaktik Košice na Galaktickej a Družicovej ulici najlepším slovenským tímom malého futbalu. Majstrom Slovenska v malom futbale sa napokon stali AS Guard Security Košice. Majstrovstvá podporilo aj o.z. Šport do Košíc :)


XV. SUMMER HANDBALL CUP 2015 KOŠICE
19. - 21. 06. 2015, Košice

19. - 21. júna 2015 sa uskutočnil hádzanársky turnaj Summer Handball Cup 2015. Občianske združenie Šport do Košíc podporilo tento turnaj finančne :) Pozrite si malú fotogalériu.


K7S
13. 06. 2015, Košice

V Košiciach sa uskutočnil medzinárodný turnaj v sedmičkách, pod názvom K7S. Tento turnaj nadväzoval na predchádzajúce ročníky Grand Prix Technickej Univerzity Košice. Za účasti tímov RC Budapešť Frogs (Maďarsko), Rugby Rzeszów (Poľsko), RC Bears Žilina a usporiadateľa RK Slávia TUKE, sa odohral turnaj systémom každý s každým. Z víťazstva sa nakoniec tešili žaby z Budapešti, ktoré obhajovali minuloročné prvé miesto. Na druhom mieste skončila domáca Slávia, tretí boli chlapci z Poľska a zemiaková medaila sa ušla medveďom zo Žiliny.

Turnaj podporilo aj o.z. Šport do Košíc.


Majstrovstvá východného Slovenska v HOBBY spoločenskom tanci
13.06.2015Košice

Majstrovstvá východného Slovenska v HOBBY spoločenskom tanci podporilo aj naše občianske združenie Šport do Košíc, ktoré zabezpečilo na akcii pitný režim.


ŠPORTOVÝ DEŇ DETÍ
30.05.2015, Košice

Sobotňajší Športový deň detí v Barci sprevádzalo horúce počasie. Aj vďaka nemu si mohli deti na futbalovom ihrisku vyskúšať chanbaru, jumping, nafukovadlá, maľovanie na tvár, súťaže a veľa ďalšieho. Nechýbali policajné autá, maskoti či nadrozmerné šarkany. Veríme, že budúcoročný športový deň detí, opäť pod záštitou Igora Sidora a o.z. Šport do Košíc bude minimálne taký zaujímavý ako tento :)

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky