https://gist.github.com/anonymous/9bd6745e7f08feae3123a1ca020e0e83

Uskutočnené14 - Šport do Košíc

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Kliknutím na obrázok/text akcie sa zobrazia podrobnosti a fotogaléria


NON-STOP 24 hodinové korčuľovanie
05.02.2016, Areál T-Systems, Košice


Extrémne premeny 2

"Extrémne premeny 2" trvalo  3 mesiace  a  vyvrcholilo  to  slávnostným  vyhlásením tých  najlepších,  ktorí  to  nevzdali, prekonali sami  seba a  ich  výsledkom  je  skvelá postavička,  nový  zmysel  života  a  ešte  lepší zdravotný  stav...
Veľmi  sa tomu  tešíme, a  už  teraz  sme  rozbehli  ďalšie  kolo: "Vaša  extrémna  zmena  s  Jankou  Kordiak" -  začali  sme 18.1.2016 a končíme 18.5.2016.

Občianske združenie Šport do Košíc venovalo na Extrémne premeny týždenný poukaz pre 5 ľudí s polpenziou.


Ples športovcov
16.01.2016, Hotel Jasmin, Košice

Ples športovcov, Hotel Jasmin 16.01.2016

Občianske združenie Šport do Košíc venovalo týždenný pobyt v Hvar Sport Resorte pre dve osoby.


HEINEKEN CUP

- víťazné  družstvo SV SCHIRCHE HUNDE
- organizátori Mikuláš Jonec a Milan Nárožný + najlepší strelec Drahovský, najlepší hráč Pavúk a najlepší brankár Pella
- organizátori + účastníci turnaja - reprezentanti Slovenska v sálovom futbale Doša, Kyjovský, Kozár, Drahovský
Ďakujeme za pitný režim a poskytnutú finančnú hotovosť.


Hokejový turnaj " O pohár starostu obce Čaňa
29.10.2015, Čaňa

Liba Academy 11 si pre Vás opäť pripravila zaujímavý turnaj. Vo štvrtok, 29.10.2015, sa konal Hokejový turnaj " O pohár starostu obce Čaňa". Na prvom mieste sa umiestnilo družstvo zo Sabinova, druhé miesto si vybojovali deti z Liba Academy 11, bronzovú medajlu získalo družstvo Lučenca a na štvrtom mieste sa umiestnila Rimavská Sobota. Turnaj priniesol opäť množstvo zaujímavých hokejových situácií, ale predovšetkým usmiate a spokojné tváre všetkých detí.


Kinder Silák
19.09.2015, Košice

Dňa 19.9. sa pred Optimou konalo Podujatie Strongman 2015 o Pohár primátora mesta Košice. Pred jeho začiatkom sa však konalo podujatie KINDER SILÁK, v ktorom si deti mohli zmerať svoje sily a to pod dohľadom pedagogického zboru prvej súkromnej materskej školy v Košiciach. Aj keď nám počasie veľmi neprialo, myslíme si, že deti si prišli na svoje. Naše občianske združenie Vráťme deťom šport do Košíc, tak ako aj minulý rok tak aj teraz podporilo túto peknú myšlienku. Venovali sme pitný režim, tričká, lopty, medajle a diplomy. Tešíme sa už na ďalší ročník.


Family sport day
15.09.2015, Košice

Dňa 15.09. sa vo vstupnej časti lesoparku Furča konal Family sport day. Občianske združenie Vráťme deťom šport do Košíc, podporilo túto akciu pitným režimom a vecnými cenami (tričká, diplomy, lopty). Veríme, že takéto akcie čoraz viac pribudnú v budúcnosti aj v iných mestských častiach. Ďakujeme.


Amatérska Bedmintonová Liga
Košice

Občianske združenie Šport do Košíc venovalo do súťaže ceny a pitný režim v hodnote 200 eur.


1. ročník olympiády pre deti a mládež
05. 09. 2015Košická Nová Ves

V mestskej časti Košice - Košická Nová Ves sa dňa 5. 9. 2015 konal pod záštitou starostu Ing. Milana Lesňáka 1. ročník olympiády pre deti a mládež. Aj keď počasie síce nevyšlo, deti si prišli na svoje. OZ Vráťme deťom šport do Košíc podporilo túto akciu pitným režimom režimom a vecnými cenami ( lopty, tričká, diplomy )

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky