https://gist.github.com/anonymous/9bd6745e7f08feae3123a1ca020e0e83

Uskutočnené19 - Šport do Košíc

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Kliknutím na obrázok/text akcie sa zobrazia podrobnosti a fotogaléria


Detský vianočný večierok
21.12.2016, Košice

Detský smiech  a radosť zaplnili GES Club v Košiciach 21. decembra 2016. Detský vianočný večierok, na ktorý boli pozvaní rodičia, dedkovia, babky, súrodenci žiakov Súkromnej športovej materskej školy, Alejová 2 v Košiciach strávili spoločne príjemné popoludnie, Občianske združenie Vráťme deťom šport do Košíc sa veľmi rado zapojilo a pomohlo materiálno technickou podporou.


Mikuláš
04.12.2016, Košice

„Mikuláš, Mikuláš bol som dobrý čo mi dáš ?“ Pýtali sa deti zo Súkromnej športovej materskej školy  ktorá sídli na ulici Alejová 2 v Košiciach. Deti si v sobotu 4.12.2016 okrem mikulášskej nádielky užili kopec zábavy aj vďaka  Občianskemu  združenie Vráťme deťom šport do Košíc, ktoré na akciu ktorá sa konala v priestoroch GES Club-u prispelo materiálno technickou podporou.


Mikulášsky turnaj vo futbale 2016,  VIII. ročník
02.12.2016, Košice

Dňa 2.12.2016 sa uskutočnil  13. ročník Mikulášskeho turnaja o putovný pohár vo futbale v priestoroch telocvične Technickej univerzity v Košiciach. Zo strany verejnosti – občanov mesta Košice  je  každoročne o tento turnaj veľký záujem, tento rok bolo zúčastnených až 10 mužstiev . Na podporu Mikulášskeho turnaja, vyčlenilo OZ Vráťme deťom Šport do Košíc  sponzorský príspevok vo výške 200€.


Sústredenie strelci
21-28.9.2016, Sučuraj, Chorvátsko

Vytvoriť vhodné tréningové podmienky na kondične sústredenie strelcov talentovanej mládeže a reprezentantov  SR vo veku 14 – 20 rokov pomohlo vytvoriť OZ  Vráťme deťom šport do Košíc. Všetci  zúčastnení sa zúčastňujú na  vrcholných podujatiach Majstrovstiev sveta a Majstrovstiev Európy  doma aj v zahraničí. Mladé strelecké talenty sa pripravovali na nadchádzajúcu sezónu v Chorvátsku na ostrove Hvar v Hvar-Sport-Resort, prišli z celej SR vrátane našich strelcov z Košíc.Optima Dance Cup
26.11.2016, Košice

8. ročník medzinárodnej bodovacej súťaže Optima dance cup sa konal 26. novembra 2016. Účinkovalo okolo 200 tanečných párov z Poľska, Maďarska, Rumunska a Slovenska, v 14-tich výkonnostných a vekových kategóriách. Od 10:00 až do 21:00 hodiny mohli návštevníci Átria OC Optima vidieť juniorské, mládežnícke a dospelé páry vo výkonnostných kategóriách D,C,B a najvyššej A kategórii, v štandardných a latinskoamerických tancoch. Počas celého dňa sa predstavili svojimi vystúpeniami a tanečnou show aj mladé nádeje TC METEOR  pod vedením trénerov Lucie Klein a Erika Semana. Občianske združenie Vráťme deťom šport do Košíc sa staralo o pitný režim súťažiacich párov a zabezpečilo športové ocenenia.


Športový víkend pre rodičov s deťmi
1.-2.10.2016, Košice

V dňoch 1-2.10.2016 od 9,00 - 18,00 hod sa s podporou Nadácie SPP v priestoroch Súkromnej športovej materskej školy, s.r.o. na Alejovej 2 v Košiciach konal "Športový víkend pre rodičov s deťmi".
Deti si užili zábavný program a rôzne atrakcie:
- exteriér (turistický chodník, indiánska jeseň, loptové hry, golf, preliezky a ďalšie)
- interiér (detská posilňovňa, kto vylezie najvyššie, stolové hry, enviromentálny kútik a ďalšie)
- v bazéne (pirátska bitka, hľadanie Nema a Dory, najrýchlejší plavec)


Medzinárodny turnaj seniorov Mariána Tomčka
17.09.2016, Košice

Badmintonový oddiel KPŠ Košice a Košice - Mesto Športu 2016 organizovali 2.ročník Medzinárodného turnaja seniorov Mariána Tomčka - Košice 2016, ktorý sa uskutočnil dňa 17.09.2016 pod záštitou primátora R. Rašiho v Mutifunkčnej hale mesta Košice.
Turnaj sa konal ako pripomienka na badmintonistu Mariána Tomčka. Zúčastnili sa hráči a hráčky v kategóriach podľa veku (ženy nad 30, muži nad 35 rokov).
Partnerom turnaja bolo aj Občianske združenie Vráťme Deťom Šport do Košíc.


Národná cyklistická súťaž Košice
15.09.2016, Košice

Bike Team Košice v spolupráci s mestom Košice organizoval už 14. ročník Národnej cyklistickej súťaže pre deti materských, základných a stredných škôl. Preteky sa konali 15.9.2016 v areáli ZŠ M. Lechkého v Košiciach.

Pretekári štartovali v kategóriách podľa veku od najmladšej kategórie do 4 rokov až po dospelých. Trate pre jednotlivé kategórie dĺžkou aj technickou náročnosťou prispôsobené veku účastníkov. Najmladšie deti štartovali na odrážadlách, staršie na ľubovoľnom bicykli, odporúča sa horský bicykel.

Všetci pretekári boli ocenení sladkosťou, občerstvením, diplomom a suvenírom. Najúspešnejší traja v každej kategórii aj víťaznými trofejami a vecnými cenami.

Počas pretekov bola zabezpečená zdravotnícka starostlivosť a pitný režim.

Preteky podporilo aj OZ Vrátme deťom šport do Košíc.


Majstrovstvá sveta a Svetový pohár SARDÍNIA 2016 - Internationale Dance Organizátion
13.-20.09.2016, Sardínia, Taliansko

Košické tanečnice GRIMMY sú úspešné víťazky SVETOVÉHO POHÁRA 2016 a získali aj skvelé umiestnenia na MAJSTROVSTVÁCH SVETA 2016 v Olbii na Sardínií.

V dňoch 13.-20. septembra 2016 sa veľmi úspešné Košické tanečnice z Tanečno-športového klubu GRIMMY a Súkromnej ZUŠ GRIMMY zúčastnili prestížneho podujatia pod hlavičkou Internationale Dance Organizátion v meste Olbia na Sardínií. Tanečníce GRIMMY opäť raz úspešne reprezentovali Slovenskú republiku, tentokrát na Majstrovstvách sveta a Svetovom pohári na krásnom talianskom ostrove. Súťažili v Disco Dance sólo a duo, Disco Freestyle sólo a Street Dance Show sólo. Úspešne nás reprezentovali Karin Girovská, Sabrina Seifertová a Viktória Tomková za podpory treneriek Kataríny Fabianovej a Nataši Cápovej. Okrem súťaženia si tanečníce užili krásy tohto jedinečného ostrova, more, slnko, pláže, plavbu trajektom z Livorna a výlet do Florencie.

Dievčatá finančne podporili aj OZ Vrátme deťom šport do Košíc  a Mgr.Igor Sidor, PhD.,MBA.

Výsledky:
MAJSTROVSTVÁ SVETA 2016
SVETOVÝ POHÁR v tancoch IDO – Sardinia

2.miesto - Disco Freestyle solo JVK - Viktória TOMKOVÁ

4.miesto - Disco Freestyle solo JVK - Karin GIROVSKÁ
5.miesto – Street Dance Show sólo JVK - Viktória TOMKOVÁ "In the office", choreograf Nataša CÁPOVÁ/Zuzana KRIVDOVÁ
8.miesto - Disco Dance duo JVK - Sabrina SEIFERTOVÁ/Viktória TOMKOVÁ
17.miesto - Disco Dance solo JVK - Viktória TOMKOVÁ
34.miesto - Disco Dance solo JVK - Karin GIROVSKÁ

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky