https://gist.github.com/anonymous/9bd6745e7f08feae3123a1ca020e0e83

Uskutočnené21 - Šport do Košíc

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Kliknutím na obrázok/text akcie sa zobrazia podrobnosti a fotogaléria


ZOO Olympijsky deň
27.6.2017, Košice

Horúce júnové dopoludnie sa konal Olympijsky deň v ZOO Košice – Kavečany na ktorom sa zúčastnili deti z materských, základných a stredných škôl. Zúčastnení škôlkari a školáci sa rozhodli zapojiť a aktívne podporiť aj tento rok podujatie plné radosti a športu. Občianske združenie Vráťme deťom šport do Košíc nechýbalo a zapojilo sa do akcie, ktorá bola pod záštitou Športového gymnázia, Trieda SNP 104. Naše občianske združenie pomohlo zabezpečiť materiálno-technickú podporu.


Majstrovstvá Východného Slovenska v HOBBY spol. tanci
18.6.2017, Košice


XVII. ročník Summer Handball Cup 2017
16.-18.6.2017, Košice

Tretí  júnový víkend sa v Košiciach konal, už VII. ročník Summer Handball Cupu, ktorý je medzinárodným turnajom v hádzanej dievčat. Turnaja sa zúčastnili tímy z Poľska, Maďarska a Slovenska. V 90-tich zápasoch turnaja sa predstavilo 377 hráčok, ktoré svoje zápasy odohrali v 4 halách. Na tento medzinárodný turnaj poskytlo o.z. Vráťme deťom šport do Košíc materiálno technickú podporu.  


Ocko, mami, zakorčuľujte si s nami
10.6.2017, Košice

Športové podujatie Ocko, mami, zakorčuľujte si s nami, ktoré sa konala 10. 6. 2017 na ZŠ Bukovecká 17, umožnilo deťom aktívne oddychovať. Medzi jednotlivými súťažami  si deti vypĺňali čas pri interaktívnych dielňach a cvičení na detských fitnes strojoch. Ciele projektu, ktorými boli hlavne aktívny oddych a športovanie celých rodín, sa podarilo splniť aj vďaka podpore o.z. Vráťme deťom šport do Košíc, ktoré venovalo na športové podujatie pitný režim a športové ocenenia.


MDD Barca
3.6.2017, Košice

Každoročne sa na futbalovom ihrisku FK Barca koná Športový deň detí  za podpory Mestskej časti Košice-Barca, Motor- Car Košice, o.z. Vráťme deťom šport do Košíc a o.z. Enviro – športová detská zóna. Deti si užili kopec zábavy pri súťažení a vybláznení sa na atrakciách. Nemohli chýbať ani  kreatívne tvorivé dielne a sladké odmeny pre malých súťažiacich.


ŠkolFEST 2017
25.5.2017, Košice

Oslavy dňa detí začali už 25.5.2017, kedy sa v Košickej STEEL ARÉNE konal ŠkolFEST na ktorom sa zúčastnili interpreti známych slovenských hitov ako D. Mirgová, C. Buckingham či Adam Ďurica. STEEL ARÉNA praskala vo švíkoch. Deti tancovali, spievali a zabávali sa. Zúčastnené školy boli zapojené do žrebovania, kde sa žrebovalo o atraktívne ceny, hlavnú cenu ktorou bol 5 dňoví pobyt pre celú triedu v Hoteli Hubert (obec Gerlachov) venovalo o.z. Vráťme deťom šport do Košíc.


Majstrovstvá sveta stredných škôl vo futbale
21.-29.5.2017, Praha

MSSŠ sa zúčastnilo 24 družstiev chlapcov z 24 krajín, a 16 družstiev  dievčat. Osemnásť členný káder tvorili študenti - hráči Športového gymnázia, Košice, Tr. SNP 104. Víťazom sa stalo družstvo Kataru pred Nemeckom Rakúskom a Brazíliou. Naša výprava vzorne reprezentovala Slovensko i mesto Košice a umiestnila sa na peknom 15. mieste. Aj vďaka finančnej podpore o.z. Vráťme deťom šport do Košíc sa mohlo futbalové družstvo s celou výpravou zúčastniť na týchto MS v Prahe.


Slovenský pohár v gymnastike 2017
7.5.2017, Košice

2. kolo Slovenského pohára JIPAST "C" sever a východ v gymnastike sa uskutočnilo 7.5. 2017 v spolupráci sa našim o.z. Vráťme deťom šport do Košíc. V 2. kole už spomínaného  Slovenského pohára sa súťažilo v piatich kategóriách: slniečka, najmladšie žiačky, mladšie žiačky, staršie žiačky, juniorky a ženy. Občianske združenie Vráťme deťom šport do Košíc zabezpečilo pitný režim, športové ocenenia a diplomy.


Magnezitárska 60-tka
6.5.2017, Košice

Dňa 6. mája 2017 organizoval ŠK Magnezit Ferona  v  spolupráci s o.z.  Vráťme deťom šport   do  Košíc už 40. ročník  M A G E Z I T Á R S K E J  60-ky  –  podujatie pre široký okruh záujemcov o aktívny pobyt v prírode.
       Spomínaná akcia patrí medzi obľúbené podujatia svojho druhu na Slovensku a je každoročne zaradená do celoslovenského kalendára turistických akcií.
o.z. Vráťme deťom šport do Košíc prispelo materiálno technickou podporou.

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky