https://gist.github.com/anonymous/9bd6745e7f08feae3123a1ca020e0e83

Uskutočnené22 - Šport do Košíc

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Kliknutím na obrázok/text akcie sa zobrazia podrobnosti a fotogaléria


17. Majstrovstvá sveta v plávaní veteránov
14. - 20. 8. 2017, Budapešť

Plavecká základňa košických veteránov je rovnako silná ako tradícia tohto športu v našom meste. Bývalí, stále aktívni plavci sa pravidelne zúčastňujú otvorených šampionátov na Slovensku, ako aj v okolitých krajinách. Tento rok nechýbali ani na majstrovstvách sveta veteránov v plávaní, ktoré sa uskutočnilo v Budapešti.
Naše občianske združenie, ktoré sa sústreďuje na mládežnícku kategóriu, ale nezabúda ani podporu športujúcich seniorov, ktorí pre mládež predstavujú silné vzory, podporilo účasť našich veteránov v Budapešti finančnou dotáciou na cestovné náklady.


Letný plavecký tábor Košice
24.7.-4.8.2017, Košice

Na prelome júla a augusta sa v plaveckom bazéne Súkromnej športovej materskej škôlky na Alejovej ulici uskutočnil letný plavecký tábor. Viedli ho naslovovzaté odborníčky, reprezentantky SR v plávaní Zuzana Mimovičová a Carmen Mikúšová. Tábora sa zúčastnilo v dvoch turnusoch dohromady 50 detí z Košíc a okolia. To všetko s neodmysliteľnou materiálnou a technickou podporou nášho občianskeho združenia Vráťme deťom šport do Košíc.  


Výlet seniorov do Maďarska
26.7.2017, Košice/Tiszaújváros

Jednodňový výlet na kúpaliská v maďarskom Tiszaújvárosi absolvovali v utorok 26. júla barčianski seniori so svojimi vnukmi a vnučkami. Tento a podobné výlety pre svojich členov pravidelne organizuje Klub kresťanských seniorov Košice - Barca. Rovnako pravidelne poskytuje na tieto aktivity finančný príspevok aj predseda občianskeho združenia Šport do Košíc Igor Sidor. V tomto prípade naviac ukázal, že napriek svojmu nedávnemu odchodu z funkcie mestského poslanca nestráca záujem o "svojich" Barčanov.


Prípravné zápasy vodných pólistov ŠK Hornets Košice
22.-23.7.2017, Košice

Vodnopólové nádeje z ŠK Hornets Košice sa pod vedením svojho trénera Karola Bača, známeho olympionika a člena nášho občianskeho združenia, intenzívne pripravujú na nadchádzajúcu sezónu.  Pre tento účel si pozvali rovesníkov z Moldavska, s ktorými odohrali cez víkend 22. a 23. júla 2017 sériu prípravných zápasov na kúpalisku ČH v Košiciach.
Občianske združenie Vráťme deťom Šport do Košíc prispelo k hladkému priebehu akcie zabezpečením materiálno-technickej podpory.


ZOO Olympijsky deň
27.6.2017, Košice

Horúce júnové dopoludnie sa konal Olympijsky deň v ZOO Košice – Kavečany na ktorom sa zúčastnili deti z materských, základných a stredných škôl. Zúčastnení škôlkari a školáci sa rozhodli zapojiť a aktívne podporiť aj tento rok podujatie plné radosti a športu. Občianske združenie Vráťme deťom šport do Košíc nechýbalo a zapojilo sa do akcie, ktorá bola pod záštitou Športového gymnázia, Trieda SNP 104. Naše občianske združenie pomohlo zabezpečiť materiálno-technickú podporu.

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky