https://gist.github.com/anonymous/9bd6745e7f08feae3123a1ca020e0e83

Uskutočnené23 - Šport do Košíc

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Kliknutím na obrázok/text akcie sa zobrazia podrobnosti a fotogaléria


Plachého Míľa
26. septembra 2017, atletický štadión TU Košice

"Míľa" na počesť výborného atléta, olympionika a reprezentanta Jožka Plachého ubehla v Košiciach ďalšiu etapu. Toto mládežnícke atletické podujatie zamerané na výber nových talentov napísalo už jubilejnú desiatu kapitolu a vo všetkých vekových kategóriách sa na dráhe predstavilo vyše 350 detí. Je už tradíciou, že naše OZ Šport do Košíc podporuje túto udalosť pravidelne a tento rok sme sa postarali o finančnú a metriálno-tecnickú podporu. Okrem toho sa tejto udalosti zúčastnili aj naši členovia z radov OZ a jeho predseda Igor Sidor sa okrem otváracieho ceremoniálu, spoločne s Jožkom Plachým, zúčastnil aj vyhodnocovania.


Európsky pohár Strongwoman 2017
23. septembra 2017, Átrium OC Optima

Najsilnejšie ženy v rámci tohtoročnej Euroligy zavítali poslednú sobotu do Košíc, kde sa popasovali vo viacerých disciplínach.Z víťazstva v nich sa napokon radovala Slovenka Janka Vašková, ktorá si s prehľadom ustrážila prvé miesto. Prekvapením bolo piate miesto domácej Košičanky Moniky Makšayovej, ktorá sa prihlásila na súťaž v deň preteku a patrila medzi najstaršiu pretekárku celého kola. OZ Šport do Košíc zabezpečilo medaily a diplomy pre súťažiacich, okrem toho aj ich pitný režim, pričom moderátorom súťaže bol člen OZ Peter Strachan. Predskokanom hlavnej disciplíny boli súťaže detí, ktoré sú malou kópiou siláckych pretekov. Deti získali vecné ceny a skvelé zážitky. Celé podujatie bolo obohatené o vystúpenia detičiek zo Súkromnej športovej materskej školy.


Národná cyklistická súťaž 2017
15. septembra 2017, Košice

Ďalšou z akcií, ktorú OZ Šport do Košíc podporuje je Národná cyklistická súťaž v Košiciach. Už tradične sa jej v areáli ZŠ Lechkého zúčastnili pretekári všetkých vekových kategórií - od 3 rokov, až po dospelých. OZ Šport do Košíc sa postaralo o materiálno-technické vybavenie, ako aj o pitný režim pre každého športovca.My Vám prinášame fotonávrat k tejto úspešnej udalosti a tešíme sa už o rok.


Exhibičný zápas
14. septembra 2017, Košice

Ani sa nechce veriť, že je to už 20 rokov, čo sa hráčom 1. FC Košice podarilo získať majstrovský titul Slovenskej futbalovej ligy. V pamäti košickej športovej verejnosti určite ešte stále rezonujú mená ako Vlado Zvara, Laco Molnár, alebo Jozef Kožlej.  Naše Občianske združenie Šport do Košíc ako hlavný organizátor podporilo túto akciu finančnou a materiálno technickou podporou.


Veľký festival maskotov
10. septembra 2017, Košice

10. septembra 2017 od 14.30 hod., Zoologická záhrada KošiceSpolupráca občianskeho združenia Šport do Košíc s Veľkým festivalom maskotov v Košiciach sa datuje už do roku 2014, kedy sme túto zaujímavú a populárnu akciu podporili po prvý raz. Príspevok nášho OZ však neostal len v obvyklej rovine technickej a materiálnej podpory, našou veľkou výhodou je, že sme na ňu dokázali poskytnúť aj známeho, vtipného a obľúbeného maskota. Jeho žltá hlava nechýbala ani tento rok v slávnostnom sprievode takmer 50 maskotov.

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky