https://gist.github.com/anonymous/9bd6745e7f08feae3123a1ca020e0e83

Uskutočnené24 - Šport do Košíc

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Kliknutím na obrázok/text akcie sa zobrazia podrobnosti a fotogaléria


Ihrisko na ZŠ Užhorodská


Na futbalovom ihrisku  ZŠ Užhorodská pribudli nové striedačky a miesta pre divákov. V krátkej budúcnosti sa začne s rekonštrukciou  šatní, aby ihrisko a zázemie nabralo futbalový rozmer, ktorý si Košice zaslúžia.


Autobusová preprava detí
Január 2018, Košice

Naše občianske združenie "Vráťme deťom šport do Košíc" v rámci podpory športu mládeže zabezpečilo v januári autobusovú prepravu detí na lyžiarsky zájazd. Veľmi nás teší, že aj pomocou autobusu môžme podporiť aktivity našich detí.


Young Angels Academy
August - Október 2017, Košice

O.z. Vráťme deťom šport do Košíc venovalo o.z. Young Angels Academy venovalo finančné prostriedky na účely súvisiace so športovou činnosťou.  Finančná podpora bola použitá na organizovanie a účasť na športových podujatiach, organizovanie a zebezpečenie tréningových procesov pre mladé basketbalové nádeje.


Mikulášky futbalový turnaj
1.12.2017, Košice

V poradí už 14. Ročník Mikulášskeho futbalového turnaja sa uskutočnil prvý decembrový deň, futbalom sa prišli zabaviť hráči futbalu v siedmich družstiev  všetkých vekových kategórii . Občianske združenie Vráťme deťom šport do Košíc  prispelo materiálno technickou podporou, zabezpečilo pitný režim, športové ocenenia, cenu pre prvé, až tretie miesto.


Mikulášska ZUMBA Párty
28.11.2017, Košice

Kultúrno - spoločenské centrum Jedlíkova sa 28.11.2017 rozoznelo latino rytmami počas  Mikulášskej ZUMBA  Párty pod vedením Tatiany Vargovčákovej, ktorá si na pomoc prizvala veľmi obľúbeného fitness ZUMBA trénera pochádzajúceho z Belgicka Oumara Chevara Camaru. O.z. Vráťme deťom šport do Košíc dodalo pre všetkých účastníkov pitný režim.


Košice Crows – hádzanársky klub

Hádzaná v Košiciach žije ! Sme radi, že po troch rokoch ožíva v Košiciach nový hádzanársky klub Košice Crows k čomu prispelo aj naše združenie Šport do Košíc s finančnou a materiálno - technickou podporou. Hádzaná tak možno opäť opráši svoju zašlú slávu.


DEŇ ZDRAVIA
27.10.2017, Stredná odborná škola, Ostrovského 1, Košice

Na Strednej odbornej škole, Ostrovského 1, Košice bol posledný októbrový piatok venovaný zdraviu.  To ocenili najmä študenti, ktorí si medzi sebou zmerali sily nielen v športových súťažiach, ale aj v príprave zdravých pokrmov. Celá udalosť sa nezaobišla bez podpory občianskeho združenia Šport do Košíc, za ktoré prišli odovzdať ceny víťazom naši členovia Igor Sidor a Vladimír Karnay. Asistoval im aj bývalý úspešný hokejista Peter Bartoš a športový tréner Michal Lakatoš. OZ Šport do Košíc venovalo škole okrem cien aj futbalové lopty, čím sa skvalitní športový proces tejto strednej školy.


EAST PRO FIGHT 10
27.10.2017, Košice

Jubilejný 10. ročník moderného gladiátorstva ovládol VÝCHOD Slovenska aj tento raz. Galavečer plný napätia ukázal špičku bojovníkov, ktorí si zmerali silu v štýloch MMA a profesionálneho BOXu. Vôbec prvýkrát v histórii tohto podujatia sa súboje uskutočnili v oktagonovej klietke a premiérou bol aj ženský súboj. Občianske združenie Vráťme deťom šport do Košíc podporilo túto akciu technickým zabezpečením a sme potešení, že sa nášmu garantovi Jurajovi Winkelmesovi podarilo akciu posunúť vyššie - po novom ako Fusion. Tešíme sa na ďalší ročník.


Slovenský pohár v gymnastike
21.10.2017, Košice

V sobotu 21.10.2017 sa konalo v spolupráci s našim o.z. Vráťme deťom šport do Košíc 3.kolo Slovenského pohára JIPAST "C" sever a východ v gymnastike. Naše o.z. zabezpečilo materiálno technickú podporu.

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky