https://gist.github.com/anonymous/9bd6745e7f08feae3123a1ca020e0e83

Uskutočnené26 - Šport do Košíc

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Kliknutím na obrázok/text akcie sa zobrazia podrobnosti a fotogaléria


Koncert skupiny Tublatanka
Košice 05.10.2018

Akcia prebehla aj pod názvom „SÚBOJ REBELOV TOUR 2018 - Tublatanka & Citron“ v hádzanárskej hale Crow Aréna v Košiciach.
Najväčšie česko-slovenské legendy hard and heavy vyrazili na spoločné veľkolepé ČESKO-SLOVENSKÉ turné. Tublatanka a Citron si dali Súboj rebelov!Kapela Tublatanka a jej česká kolegyňa - Citron zabávali fanúšikov už viac ako 35 rokov. A to bol veľký dôvod na oslavu. Obe kapely sa vybrali na spoločné turné. Tublatanka pripravila „Best of“ - program k 35. výročiu a Citron si pripravil program „30 let Radegast a Best of Rebelie rebelů“. Čerešničkou na turné bol nový spoločný song, ktorý zložil Maťo Ďurinda a bolo v ňom počuť všetky hlasy, teda Láďu Křížka, Tanju aj Maťa Ďurindu! O.Z. Vráťme deťom šport do Košíc zastrešilo akciu materiálne, finančne, organizačne a aj technicky.


Košická šarkaniáda 2018
Košice 29.09.2018

Najväčšia a najkrajšia šarkaniáda na Slovenku – je to práve tá Košická šarkaniáda 2018! Nad Košicami plachtilo 200 šarkanov.
Konala sa síce o týždeň neskôr ako organizátori naplánovali, no bola o to fantastickejšia. :-) Vietor fúkal o 100/6. Rodiny s deťmi uvideli Divadlo v kufri, šarkaniu show, nádhernú tematickú výzdobu. Deti sa mohli zabaviť v tvorivých dielňach a zúčastniť sa atraktívnych súťaží. Pre prvých 100 registrovaných boli šarkany zadarmo!  Tento milý rodinný event sa každým rokom teší väčšej popularite.Šarkaniáda sa uskutočnila dňa 29.9.2018 na lúke za kláštorom na sídlisku KVP v Košiciach. Tradičné podujatie združuje všetkých fanúšikov púšťania šakrnov, bez ohľadu na vek.
O.z. "Vráťme deťom šport do Košíc" v spolupráci s o.z. Enviro – športová detská zóna materiálne, technicky a aj finančne podporili túto zábavnú akciu.


Festival Maskotov 2019
Košice 09.09.2018

V nedeľu 9. septembra 2018 sa uskutočnil šiesty ročník Veľkého  festivalu maskotov.   Do košickej ZOO zavítalo vyše päťdesiat postavičiek, medzi ktorými boli napríklad zvieratká z rozprávky Madagaskar, Pat a Mat, populárne tváre z rozprávok Walta Disneyho, ale aj hrdinovia klasických slovenských kreslených rozprávok. Nechýbala ani „Vranka“, maskot Hokejového klubu HC Košice a mnoho iných. Deti sa s nimi mohli odfotiť a v rámci programu aj zabaviť. Mohli sa tiež zapojiť do Pochodu maskotov a spoločného tanca. V sprievodnom programe organizátori pripravili tvorivé dielne, nafukovadlá, maľovanie na tvár.
Naše O.Z. sa zapojilo do tejto milej akcie materiálnou, technickou a organizačnou podporou.


KINDERSILÁK a STRONGMAN + STRONGWOMAN 2018
Košice 08.09.2018

Víťazmi Majstrovstiev Európy párov pre rok 2018 v silových disciplínach sa stali Slováci František Piroš a Jana Vašková. Domáci pár počas sobotňajšej súťaže Strongman and Strongwoman na košickej Terase pri obchodnom centre Galeria dominoval a postupne ovládol všetkých sedem disciplín.

Piroš & Vašková  sú najsilnejší za rok 2018!
Rozhodlo sa tak  na Majstrovstvách Európy počas akcie StrongMen a StrongWomen pred OC Galéria v Košiciach. Blahoželáme. Boli sme pri tom a spolu s občianskym združením Enviro – športová detská zóna pomohli finančne, materiálno-technicky a tešíme na ďalší ročník. ☺
#reprezent#slovakia #sportdokosic #sportnavychod #congratulations


FUTBALOVÍ INTERNACIONÁLI MESTA KOŠICE A 1.MFK – KOŠICE
Košice 01.09.2018

V  T-Systems Športovo-zábavnom areáli Alejová 2 v Košiciach uskutočnilo nádherné podujatie IV. ročník - Festivalu futbalových legiend s medzinárodnou účasťou. Futbaloví internacionáli si takto pripomenuli roky svojej slávy a mladosti, zabavili sa, zašportovali a oddýchli. Naše O.Z. "Vráťme deťom šport do Košíc" poskytlo zúčastneným ubytovanie v penzióne Alejová a finančný príspevok. Tento výnimočný turnaj sa konal za podpory predstaviteľov mesta a veľkého množstva pozvaných hostí.


Košice Crows – hádzanársky klub – sústredenie
Ostrov Hvar, Sučuraj, Chorvátsko – od 30.08.-05.09.2018

Hádzaná v Košiciach už naozaj žije ! Sme radi, že po troch rokoch ožil v Košiciach nový hádzanársky klub Košice Crows, k čomu prispelo aj naše občianske združenie Šport do Košíc s finančnou a materiálno - technickou podporou. Hádzaná tak snáď opäť opráši svoju zašlú slávu. Ale chlapci sa pred novou sezónou museli vrátiť do formy a my sme im poskytli priestor a miesto a to rovno pri mori ☺.
Financovali sme chlapcom týždenné sústredenie v malom chorvátskom mestečku Hvar Sport Rezort.


AKCIE v spolupráci s T-SYSTEMS ŠPORTOVÝM AREÁLOM

Počas letných prázdnin sme sa ako o.z Vráťme deťom šport do Košíc venovali hlavne prázdninujúcim deťom aj prostredníctvom takýchto milých zábavno-športových akcií. Deti si mohli zasúťažiť, zašportovať, kultúrne sa vyžiť a potešili sme aj rodičov. Akcie boli celodenné, veľmi atraktívne a pri veľmi veľkej účasti ľudí na každej jednej z nich. Akcie sme podporili finančne, organizačne a technicky.


Rekondičný pobyt seniorov z mestskej časti Košice Barca
Vrbov 25.07.2018

„Športovci vo výslužbe“ ☺, aj takto môžeme volať našich starších občanov, ktorí si svoj zaslúžený odpočinok užívajú plnými dúškami. A preto sa aj ich o.z. Vráťme deťom šport do Košíc rozhodlo podporiť ich finančne, materiálne a aj technicky – pretože napriek svojmu veku stále majú chuť športovať.
Celodenná športová akcia pre seniorov v termálnom kúpalisku vo Vrbovom v horúcom letnom dni a že si ho užili niet pochýb.


4. ročník – Memoriál Viktora Jevického
Medzev 15.07.2018

Občianske združenie Vráťme deťom šport do Košíc podporilo mladých nádejných futbalistov na 4. ročníku Memorialu Viktora Jevického, ktorý sa konal  na futbalovom štadióne MFK Spartak v Medzeve pri príležitosti dní mesta. Futbalový klub v Medzeve bol zároveň aj organizátorom turnaja mladých nádejí.
Zúčastnilo sa niekoľko slovenských futbalových tímov – MFK Spartak Medzev, MFK Moldava nad Bodvou, MFK Rožňava a jeden zahraničný futbalový tím FK Holice z Českej republiky, ktoré sú partnerským mestom.
Po ťažkom celodennom boji nakoniec zvíťazil domáci tím MFK Spartak Medzev.

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky