https://gist.github.com/anonymous/9bd6745e7f08feae3123a1ca020e0e83

Uskutočnené - Šport do Košíc

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Kliknutím na obrázok/text akcie sa zobrazia podrobnosti a fotogaléria


Spoznaj behom Košice
28.08.2014, Staré Mesto, Košice

Tak a sme na konci. Posledná etapa behu Spoznaj behom Košice, organizovaná komunitou Active life, sa konala včera v Starom meste. Bežci si prebehli centrum nášho mesta a priľahlé uličky, opäť nechýbalo ani občerstvenie. Občianske združenie Šport do Košíc zabezpečovalo pitný režim na tomto, ako aj na všetkých predošlých behoch počas celého leta.
Dúfame, že všetci tí, ktorí sa vďaka tejto akcii rozhýbali, neprestanú s aktívnym životom ani počas jesenných dní. Pred nami je ešte Košice Night Run a Medzinárodný maratón mieru. Takže, do skorého videnia!


Spoznaj behom Košice
26.08.2014, Barca, Košice

Predposledná etapa akcie Spoznaj behom Košice prebehla včera v mestskej časti Barca. Počet bežcov aj tentokrát spoľahlivo prekročil dvestovku. Účastníci sa stretli pri miestnom úrade a počas svojho behu nevynechali ani čarovný barčiansky park. A keďže Barca je sídlom nášho združenia, na trati nemohol chýbať ani predseda Šport do Košíc, Igor Sidor. Z kuloárov k nám prenikli informácie, že toto ešte nebol vrchol jeho tohtoročnej bežeckej sezóny. Na pláne je aj Night Run a jedna z tratí Medzinárodného maratónu mieru.

Posledná etapa Spoznaj behom Košice sa uskutoční už zajtra, 28. augusta, v Starom meste. Bližšie informácie nájdete tu: www.facebook.com/events/803001446388202/


Zumba Hawaii Party
25.08.2014, Výmenník Wuppertálska - KVP, Košice

Tak nakoniec sme urobili dobre, že sme počkali do pondelka a vychutnali si tak zumba party v slnečnom počasí. Po zelenej od počasia nám už nič nemohlo zabrániť, aby sme naplno pretancovali celé dve hodiny v latino rytme. Vlnili sa všetky vekové kategórie, vrátane nášho maskota, pod taktovkou skúseného tanečníka Josého Garciu. Skvelú akciu zakončila tombola bohatá na ceny, ktoré zabezpečilo naše združenie. Šťastné výherkyne si medzi cenami našli dresy Šport do Košíc, šejkry, vstupy do fitka Olymp Gym (Trieda KVP 1), časopisy Muscle&Fitness, či proteínové tyčinky. Združenie Šport do Košíc - v zastúpení Mareka Horského, ktorý celú akciu spoluorganizoval, okrem toho zabezpečilo aj pitný režim a výzdobu celej Hawaii party.
Na konci akcie sme pre účastníkov pripravili malé prekvapenie. Členovia nášho združenia a José prijali IBCH výzvu, teda Ice bucket challenge.
Aby sme Vám atmosféru z party v týchto chladných dňoch priblížili ešte bližšie, čoskoro Vám z nej prinesieme videozáznam.


13. ROČNÍK MEMORIÁLU RUDOLFA ŠTOFFANA
22-24.08.2014, Košice

Na počesť vynikajúceho košického vodného pólistu Rudolfa Štoffana, majstra Československa s tímom ČH Košice, sa v dňoch 22. - 24. augusta konal 13. ročník medzinárodného vodnopólového Memoriálu Rudolfa Štofana. Víťazom turnaja, ktorý prebiehal na košickej Mestskej plavárni, sa stalo mužstvo Szentes z Maďarska. Hostia z Maďarska na turnaji neprehrali ani jeden zápas. Chlapci z ŠKP Modrí Draci Košice - Staré mesto skončili na 2. mieste, čo znamená, že si v porovnaní s minulým ročníkom polepšili o jednu priečku.

Najlepším hráčom turnaja sa stal Peter Bózó (Szentes), najlepším brankárom Štefan Hrehor (ŠKP Košice) a najlepším strelcom Peter Varga (ŠKP Košice).

Združenie Šport do Košíc zabezpečilo na akciu vodnopólové lopty, pitný režim, diplomy a ceny. Samozrejme, nechýbal ani náš maskot, ktorého vodní pólisti už dobre poznajú.

Už budúci víkend sa môžete tešiť na medzinárodný mládežnícky vodnopólový turnaj O pohár Šport do Košíc, ktorý organizuje naše občianske združenie. Chýbať nebudú ani športové osobnosti ako Karol Bačo, Alexander Nagy, Lukáš Seman či Roman Poláčik. Príďte sa pozrieť, vstup je zadarmo!


Spoznaj behom Košice
21.08.2014, Juh, Košice

Mestská časť Juh bola včera svedkom ďalšej etapy akcie Spoznaj behom Košice a pravdepodobne aj nového účastníckeho rekordu. Aj keď to ešte nemáme od organizátorov potvrdené, včerajšia účasť minimálne vyrovnala, keď nie prekonala, rekord z predposledného behu (Ťahanovce, 250 bežcov). A pritom to spočiatku vďaka celodennému dažďu vyzeralo hocijako len nie na rekord. Ďalšia etapa akcie sa uskutoční v utorok 26. augusta v Barci.


Spoznaj behom Košice
19.08.2014, Ťahanovce, Košice

Po malej prestávke, spôsobenej kolíziou termínov a dovolenkami, sa hlásime s ďalšou fotoreportážou z akcie Spoznaj behom Košice. A vrátili sme sa práve včas. Včerajší beh po Ťahanovciach sa stal rekordným čo do počtu aktívnych účastníkov. Na trať po celom obvode Ťahanoviec, na ktorej opäť nechýbali ani schody, sa postavilo viac ako 250 bežcov.
Najbližšie sa stretneme už zajtra na Juhu.

Bližšie informácie nájdete tu: www.facebook.com


Fotenie billboardu s košickými vodnými pólistami
12.08.2014, Košická mestská plaváreň, Košice

Na konci augusta (29.- 31. 8. 2014) sa na košickej mestskej plavárni uskutoční medzinárodný mládežnícky vodnopólový turnaj "O pohár Šport do Košíc". Záštitu nad turnajom prevzali vodnopólové osobnosti Karol Bačo, Roman Poláčik, Alexander Nagy a Lukáš Seman, bývalí úspešní legionári a reprezentanti Slovenska, účastníci majstrovstiev sveta, Európy a olympijských hier, ktorí budú mať na podujatí aj svoju autogramiádu. Popri družstvách z Prešova, Poľska a Maďarska sa na turnaji predstavia aj dva domáce vodnopólové tímy, ČH Hornets a "Modrí draci" ŠKP Košice. A práve členovia týchto dvoch tímov nám spolu s Karolom Bačom a Alexandrom Nagyom pózovali pri fotení billboardu na toto podujatie. Tak čo - ktorú fotku by ste vybrali vy?


Spoznaj behom Košice
12.08.2014, Terasa, Košice

Viac ako 5-kilometrová trasa (to je zatiaľ najviac, ak sa nemýlime) a k tomu príjemné prekvapenie v podobe rozsvieteného lesíka - taká bola ďalšia etapa pomaly už chronicky známej série Spoznaj behom Košice. Najbližšie sa vidíme už dnes (14.08) v Šaci. Štart je o 19.30 z námestia, budete môcť vidieť kaštiele, starý mlyn či nemocnicu. Na záver je pre každého bežca pripravenú zmrzlina ZADARMO!


Spoznaj behom Košice
07.08.2014, Podhradová, Košice

Po utorkovom "výpadku" počasia Nad Jazerom, ktoré odradilo mnohých bežcov, sa včera na štarte v parku Anička opäť tiesnil majestátny pelotón. Na programe pritom boli schody, ale aj čarovné uličky a prekrásny výhľad zo sídliska Podhradová. Horskú etapu v utorok opäť strieda rovina, behať sa totiž bude po Terase.

 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky